Halkalı Kuru Temizleme

Dry Palace Kuru Temizleme


Bölgesel web sitemiz olan www.halkalikurutemizleme.com adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Kuru Temizleme sektöründe 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Dry Palace Halkalı Kuru Temizleme gerek kullandığı üstün teknolojik ekipman, gerekse bilgi ve tecrübesiyle hak ettiği yeri almıştır. Dry Palace Halkalı Kuru Temizleme deneyimli ve güler yüzlü personeli ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Dry Palace Halkalı Kuru Temizleme, aynı disiplin ve istekle uzun yıllar siz müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemektedir. Son teknoloji makinelerimiz ile sektörün önde gelen firmalarından olmayı hedefleyip, kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimizin ayağına getirebilmeyi amaç edinmektedir.

Dry Palace Halkalı Kuru Temizleme, makine parkuru konusunda sektörün en büyük üreticilerin makinelerini kullanmaktadır.

Dry Palace Halkalı Kuru Temizleme, personel seçimi konusunda da kalite kriterlerini göz önüne bulundurmaktadır. Bünyemizde çalışan tüm ekibimiz yapılan eğitimler sonucunda işe almıştır. Personelimiz için en önemli ilke; sürekli gelişim ve güler yüzdür.

Halkalı bölgesinde hizmet verilen mahalleler

ATAKENT MAH. , ATATÜRK MAH. , MEHMETAKİF MAH. , HALKALIMERKEZ MAH. , İSTASYON MAH. , YARIMBURGAZ MAH. , CENNET MAH. , CUMHURİYET MAH. , FATİH MAH. , KANARYA MAH. , YENİ MAH. , BEŞYOL MAH. , FEVZİÇAKMAK MAH. , GÜLTEPE MAH. , İNÖNÜ MAH. , KARTALTEPE MAH. , KEMALPAŞA MAH. , SÖĞÜTLÜÇEŞME MAH. , SULTANMURAT MAH. , TEVFİKBEY MAH. , YEŞİLOVA MAH. ,


Halkalı bölgesinde hizmet verilen konut projeleri

HAYATPARK İSTANBUL , EGE YAKASı , TEMA İSTANBUL , DUMANKAYA KONSEPT HALKALı , MNG BLUE BOUTIQUE , GÜNEŞPARK EVLERI , CENNET KORU , ANT PLATO , SEVINÇ EVLERI 2 , METRO PARK , ELITE CITY , CADDE 24 , CAPITAL TOWER , SOYAK EVOSTAR , TERRACE TEMA , BOSPHORUS CITY , DUMANKAYA MIKS , ELITISTPARK KONUTLARı , İSTANBUL LOUNGE 2 , DIVAN RESIDENCE İSTANBUL , AVRUPA KONUTLARı ATAKENT 3 , KAPANARYA GOLD EVLERI , İSTANBUL SUITES , İSTANBUL SARAYLARı , SOYAK PARK APARTS , ASTERA PARK , İSTANBUL LOFT , İSTANBUL LOUNGE , GÜZEL EVLER , GÖNEN KONAKLARı , SERENITY HALKALı , TOYA MODA ,

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için “çok önemli!”. Temizlenen ya da ütülenen ürünlerinden memnun kalmayan müşterilerimizin ürünlerini memnun kalana dek tekrar tekrar temizliyoruz. Bu süre zarfında oluşacak ek maaliyetleri yansıtmıyoruz. Amacımız verdiğimiz hizmet karşılığında ödeyeceğiniz bedeli gönül rahatlığı ile vermeniz.
Kuru Temizleme şirketimizdeki ustalarımızın gerekli tecrübeyi edinmiş ve kendini kanıtlamışlardır. Bünyemizde ütücülerimizin haricinde iki adet ustamız bulunmaktadır. Bu ustalarımızdan birisi halihazırda şirket ortağımızdır. Bünyemizde bulunan ütücüler, terzimiz ve servis elemanlarımız ile siz müşterilerimizi mağdur etmemek için yeterli sayıda personel bulundurmaya çalışmaktayız.
Dry Palace Kuru Temizleme olarak, kuru temizleme makinamız, yıkama, kurutma makinalarımız, ütü paskaralarımız, paketleme makinalarımız ve kuru temizleme de en yaygın kullanılan yazılımız ile tüm ekipmanlarımız eksiksizdir.
Şirket ortağımız ve aynı zamanda kuru temizleme ustamızın 20 yıllık kuru temizleme tecrübesi ile 2012 yılından bu yana Başakşehir'de Dry Palace Kuru Temizleme olarak hizmet vermekteyiz. Dry Palace Kuru Temizleme geçen 3 yılın ardından Başakşehir ve Çevresinde oldukça bilinen ve aranan bir firma olmuştur. Çok güvendiğimiz hizmet kalitemiz ile tüm İstanbul'da servis vererek daha çok müşteriye ulaşmak hedefindeyiz.
Kendi alanında yeterli kurumsallığa ulaşmış olan Dry Palace Kuru Temizleme, verdiği hizmet kalitesi olarak sektörün önde gelen kurumsal firmaları ile yarışır durumdadır. Fakat buna paralel olarak hiçbir zaman fiyatlarımızı siz değerli müşterilerimizin istemeyeceği seviyelere çıkarmadık. Öncelikle işimizi severek yaptığımız için maddiyatı ikinci planda tutarak fiyatlarımız dengelemeye çalışıyoruz.
Dry Palace Kuru Temizleme bünyesinde bulunan servis araçları ve servis araçlarını yönlendirme konusuna da oldukça önem göstermektedir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için teslim alma ve ürün teslim etme işlemlerini mümkün olduğunda zamanında yapmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda yeni uygulamaları yakından takip ederek çok yoğun durumda olan İstanbul trafiğinde duruma göre hareket ederek öncelikle müşterilerin servis konusunda mağdur olmamasını sağlamaktayız. .
Dry Palace Kuru Temizleme ve kuru temizleme ustalarımız hiçbir zaman ütü robotu kullanmamışlardır. Sektörü yakından takip etmek için kullanımını tabiki bilmektedirler fakat ütü robotunun yaptığı ütü kalitesi ile ütü paskaralarında yapılan el ütüsünün arasındaki farkın fazlasıyla bilincindeyiz. Bu sebeple firmamızda ütü robotu kullanılmamaktadır..

HİZMETLERİMİZ

 • Kuru Temizleme

  Profesyonel kuru temizleme anlayışı ile 1996 yılından beri hizmet veren firmamız, giysilerinizi en güzel günleriniz için hazırlar.

 • Terzi Tadilat

  Kurulduğu günden beri terzi tadilat hizmeti veren firmamız, yılların birikimine sahip terzimiz giysilerinizi dilediğiniz şekilde onaracaktır.

 • Ütüleme

  Yılların tecrübesine sahip çalışanlarımız, giysilerinizi son sistem ütülerle ütüleyip, ambalajlayıp, ilk günkü gibi size teslim eder.

 • Ücretsiz Servis

  İstanbul'un pek çok ilçe ve mahallesine ücretsiz servisimiz mevcuttur.

 • Ev Tekstili

  Yorgan, Battaniye, Pike, Yatak Örtüsü, Koltuk Kılıfı, Masa örtisi, Amerikan Servisi gibi ev tekstili tüm ürünleriniz temizlenir.

 • Perde Temizleme

  Tül Perde, Fon Perde, Stor Perde, Kadife Perde Zebra ve Diğer tüm perde çeşitlerini temizleme ütüleme hizmetimiz vardır.